Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi 1080 Sokak No:16/A Afyonkarahisar +902722122053

Hakkımızda

NedenBiz

Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü’nün onayından geçmiş ürünlerdir. Afyon Yemek firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir.

Biz üretimini yaptığımız yemeği ISO 22000 kalitesi standartlarına uygun ve ISO 9001 hijyen ve temizliğine uygun yemekhanemizde üretim yapıyor ve zamanında sıcak hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.


ÖzGeçmişimiz

Afyon yemek ev yemeği tadında restaurant kalitesinde müşterilerimize aylık değişik menüler sunarak iş yerlerinize periyodik yemek servisi yapıyoruz.

Taşımalı yemek ve yerinde üretim hizmetlerimizle iş yükünüzü hafifletmeyi çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz.

Biz müşteri memnuniyetine önem veren hızlı çözüm üreten taleplerinize anında cevap veren bir hizmet anlayışına sahibiz.

Arayın gelelim size en iyi hizmeti düşük maliyetlerle nasıl veririz beraber karar verelim.

Sizi “Bugün ne yesek?”, “ Ne yemek yapsak?” derdinden kurtarıyoruz. Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız

Bir telefon kadar yakınız sizlere…
İletişim İçin:
Telefon: 0272 212 20 53
Cep: 0546 479 20 51

Afyon Yemek


 

KALİTELİ ÜRETİM
Kullandığımız tüm malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü’nün onayından geçmiş ürünlerdir.

LEZZETLİ YEMEKLER
Usta aşçılarımız ile birlikte en iyi pişirme yöntemlerini kullanarak, tatlarını ve besin değerlerini koruyarak lezzetli menüler hazırlıyoruz.

KALİTELİ ÜRÜN
En taze, en sağlıklı ve en güvenilir malzemeyi sağlayan tedarikçilerle çalışıyor ve tadı damağınızdan silinmeyecek lezzetler üretiyoruz.